Kontakty

Zákaznické centrum

Pro zákazníky jsme tu v tomto časovém rozmezí na telefonu a emailu. Zodpovíme dotazy týkající se poskytovaných služeb, smluvní a platební záležitosti, přijmeme hlášení poruch i vaše objednávky zřízení služby. V případě, že nás chcete osobně navštívit, můžete využít naší Kontaktní provozovnu od pondělí do čtvrtka v předem sjednaných termínech (viz. informace níže Kontaktní provozovna). Pro objednání přenosu služby mezi poskytovateli použijte náš kontaktní email Zákaznického centra.

 • Po-Pá: 8:30-17:00uvedená doba není návštěvní dobou provozovny
 • +420 222 559 556
 • +420 777 777 168
 • info@popeservis.cz

Zákaznická podpora služeb

Pro zákazníky s uzavřenou smlouvou jsme tu denně, o víkendech a svátcích. Zodpovíme po telefonu a emailu dotazy týkající se poskytovaných služeb, přijmeme hlášení poruch. Řešíme s Vámi, co nemůže počkat na pracovní dobu Zákaznického centra od pondělí do pátku 8:30 – 17:00.

Fakturační oddělení

 • +420 270 006 010Po-Čt: 9:00-15:00
 • fakturace@popeservis.cz

Kontaktní provozovna

 • Adresa: Mezihoří 2855/2, Praha 9 - Horní Počernice
 • IČP: 1004869584
 • Napište nám email:servis@popeservis.cz
 • Zavolejte nám:+420 222 559 556

Sjednejte si s námi individuální schůzku. Na schůzce s Vámi vyřídíme smluvní záležitosti, poradíme s výběrem nejvhodnější služby, navrhneme řešení domácí sítě nebo zabezpečení vašeho zařízení připojeného k internetu. Děkujeme.

 

Sjednejte si s námi individuání schůzku:Dny pro sjednání individuání schůzky: pondělí, úterý a čtvrtek9:00 - 16:00
Pondělísjednané schůzky předem9:00 - 16:00
Úterýsjednané schůzky předem9:00 - 16:00
Středa14:00 - 15:30
Čtvrteksjednané schůzky předem9:00 - 16:00
Pátekzavřeno

Vážení zákazníci,

platby za služby elektronických komunikací provádějte přednostně bezhotovostním způsobem a to na účet FIO banka č.2000211122/2010. Pokud neznáte VS pro platbu, kontaktujte nás a my Vám ho rádi sdělíme.

Děkujeme Vám, že využíváte naše služby.

Žádosti o vyjádření k existenci sítí prosím podávejte prostřednictvím webového formuláře ZDE. V případě dotazů či problémů se zadáním žádosti nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailové adresy servis@popeservis.cz .

Pro objednávky na přenos služby k nám využijte webový formulář ZDE. Pro komunikaci mezi operátory za tímto účelem je určen kontaktní email servis@popeservis.cz . Podmínky týkající se přenosu služby můžete shlédnout ZDE a Informace k přenosu ZDE.

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS

Udělejte to ještě dnes!

Potřebujete kvalitní připojení k internetu za přijatelné ceny? Chcete moderní televizi kdykoliv a kdekoliv? Potřebujete navrhnout nebo poradit s domácí či firemní sítí? Obraťte se na profesionály, obraťte se na POPE servis s.r.o.!

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů podrobnosti ZDE a s podmínkami ochrany osobních údajů podrobnosti ZDE .

  Sídlo společnosti:

  Mezihoří 2855/2, Praha 9 – Horní Počernice

  IČO

  27081745

  DIČ

  CZ27081745

  Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 94867.
  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  Bankovní spojení:
  Komerční banka: 27-7231870267/0100
  FIO banka: 2000211122/2010
  Platby za služby elektronických komunikací se hradí na účet FIO banky s variabilním symbolem dle smlouvy zákazníka.

  aktuální nabídka televizesledovanitv - dubnové promo + akce

  Vážení zákazníci,

  všem uživatelům internetové televize přinášíme v dubnu  promokanály Viasat Nature, Viasat Explore a AMC.

  Na Viasat Nature si mohou užít nespočet dokumentů o přírodě jako například Patagonie: Tajný ráj na Zemi, Zázraky Mexika či Mýtické ostrovy Nového Zélandu. Na Viasat Explore upozorňujeme na premiéru šestidílného dokumentu Top Guns: Uvnitř královského letectva. Seriál odhaluje zákulisí jedné z nejrušnějších leteckých základen ve Skotsku, která mimo jiné ovlivňuje i globální bezpečnost světa. Seriál vysíláme ve čtvrtek ve 22:00. A na AMC se právě vysílají premiérové díly nejnovějšího seriálu ze světa The Walking Dead: Daryl Dixon – nový díl vychází od 8. dubna vždy v pondělí ve 22:00.

  Dubnová akce: Sledování na 4 TV/boxech jen za 1 Kč 

  Po celý duben si mohou uživatelé vyzkoušet balíček 4x Smart TV/STB jen za 1 Kč. Následně bude stát balíček 169 Kč a partnerům z něj bude vyplácena běžná provize. Akci mohou využít pouze ti uživatelé, kteří tento balíček v minulosti neměli aktivní. Balíček 4x Smart TV/STB jako promo akci, může uživatel uhradit pouze kartou, nabídku uvidí ve svém obchodě. 

  Rozšíření balíčku Mých 7

  Nabídku kanálů, ze kterých si mohou uživatelé v balíčku Mých 7 vybírat, rozšiřujeme celkem o 4 stanice. Jedná se o dokumetární kanál BBC Earth, který jsme zařadili v minulém měsíci a 3 stanice z rodiny FilmBox: Filmbox Premium, Filmbox Extra, Funbox UHD. Nově tedy nabídka zahrnuje 70 stanic různých žánrů. Vybrané kanály v balíčku Mých 7 si mohou uživatelé změnit jednou za 30 dní

  Přidáváme kanál Warner TV do základního balíčku

  Do základního balíčku zařazujeme nový televizní kanál Warner TV. Vysílání této stanice je zaměřené zejména na seriály a filmy. V prvních dnech budou dominovat snímky Smallville a Super drbna.

  Rádi Vám o službě internetové televize řekneme víc a pomůžeme vám s výběrem vhodného balíčku. Stačí nás jen kontaktovat

  😉

  tým POPE servis a SledovaniTV

  .